Promocja

Wszystkie promocje

Bad Kitty 30 produktów

 • TPE Sleeve III pierścień
  Nasadka z zamkniętą końcówką. Przezroczysty / opalany. Długość całkowita 11 cm, Ø 1-5 cm. Penetracja głębokość 3,2 cm. Pierścienie 2 cm. Bardzo elastyczny na długości i średnicy. Materiał: TPE, wolny od ftalanów, zgodny z normami UE.

  89.00 zł

 • Nakładka - BK black
  Przezroczysta opalana nasadka na penisa z elastycznym pierścieniem na jądra, silnym unerwieniem. Masywny pierścień na jadra 3 cm długości. Całkowita długość ok. 13 cm, głębokość osadzenia około. 10 cm. Ø nasadki 1,9 cm (elastyczne), śr. pierścienia na jądra ok. 2.9 cm. Materiał: TPE, wolny od ftalanów zgodny z normami UE.

  99.00 zł

 • Anal Balloon
  Lateksowy balonik z pompką. Nadmuchiwany od rozmiaru: O 2,3 cm do 9 cm. Fioletowy. Materiał: lateks (balon), PVC (wąż, pompa), ABS (zawór), wolne od ftalanów, zgodnie z unijnym rozporządzeniem REACH.

  99.00 zł

 • Analny wibrator
  Czerwony wibrator analny w kształcie penisa z wibracjami. Długość 17,5 cm, średnicy 2,5 cm. Materiał: TPE. (Baterie należy zamawiać oddzielnie: 1 x AA).

  120.00 zł

 • Packa czerwona
  Czerwone wiosło do bicia z jednej strony wyściełany miękkim materiałem. Wyposażony w zamszowy mankiet tak zaprojektowany by zapewnić lepszy uchwyt i fantazyjne spojrzenie niewolnictwa. Pełna wielkość: 24 cm długi, 3.5-5 cm szeroki. Materiał: skóra, poliuretan.

  99.00 zł

 • Silikonowa obroża ze smyczą
  Czarna sztywna obroża Bad Kitty wykonana z silikonu ze smyczą i uchwytem na rękę. Długość smyczy, bez paska na rękę ok. 63 cm. Materiał: silikon, metal.

  165.00 zł

 • Zestaw Extreme
  Czarny zestaw bondage, składający się z kajdanek na ręce i nogi, maski na oczy, stringów i bata. Z poliuretanową powłoką.

  199.00 zł

 • Purpurowy pejcz
  Mały purpurowo / czarny pejcz. Uchwyt dwubarwny. Długość 38 cm. Materiał: skóra (zamsz).

  99.00 zł

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)    X