PUSH-UP LEGGINGS Anti Cellulite gWinner

Nowy model bielizny korygującej, modelującej sylwetkę – PUSH-UP LEGGINGS Anti Cellulite. Legginsy które maja właściwości nie tylko modelujące ale i pomagają zwalczać celulit – zmorę tak wielu kobiet.
Idealnie dopasowane do kobiecej figury dzięki inteligentnej technologii rozciągania materiału w czterech kierunkach.
Gwarantują piękny opływowy kształt.
Specjalnie wzmocniony pas daje efekt płaskiego brzucha.
Modelują sylwetkę w okolicy bioder oraz unoszą pośladki – efekt push-up
UWAGA!!! pierwsze wrażenie jest takie że wydają się być zbyt małe w stosunku do swojego rozmiaru ale one muszą być bardzo obcisłe, by odpowiednio spełniały swoje funkcje.
ITOFINISH KELP -materiał z którego wykonane są leginsy ma w sobie mikrokapsułki zawierające trzy główne składniki które pozwalają nawilżyć skórę jak i walczyć z przypadkami cellulitu.
KELP-ekstrakty kosmetyczne z alg: Fucus Vesiculosus i Chondurus Crispus pomagają poprawić odcień i jędrność skóry poprzez zwiększenie metabolizmu, dzięki wysokiej zawartości jodu GOTU KOLA-ekstrakt ziołowy-do pielęgnacji skóry stymuluje organizm do zwiększania produkcji substancji, których organizm potrzebuje do utrzymania włókien kolagenowych na miejscu.
GINKGO BILBOA-ekstract ziołowy wzmacnia naczynia krwionośne,utrzymuje otwarte tętnice pomagając w dobrym krążeniu krwi i dostarczaniu tlenu do skóry tym samym zachowuje włókna kolagenowe obkurczone Należy zauważyć, że budowa tej dziany odgrywa bardzo dużą rolę w zwalczaniu cellulitu daje efekt masażu podczas ruchu, jednocześnie w sposób kontrolowany uwalnia do skóry kosmetyczne składniki aktywne.
Obcisłe ubrania, odpowiednio wyfasonowane, które powodują kontrolowaną kompresję znacznie pomagają zwalczyć objawy celulitu.
PUSH-UP LEGGINGS Anti Cellulite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *