Przepis na udane Walentynki

Dzień Świętego Walentego inaczej Walentynki 2011 zbliżają się wielkimi krokami. To dzień miłości i takiego intymnego uczucia między dwoma osobami. Symbolami są serca, gołębie i postać skrzydlatego Amora. Niektórzy uważają że Walentynki to głupie i bezużyteczne święto, które zostało stworzone tylko po to aby był uzasadniony pretekst do wydawania pieniędzy. Przecież trzeba kupić jakiś prezent, zabrać dziewczynę do kina czy do restauracji. A na ulicach tego dnia jest więcej niż zwykle przytulających się par. Ale to chyba jest teoria tych osób, które nie są z nikim w związku:)

Większość ludzi jednak lubi Walentynki. Dla tych z Was, którzy są w związku – to pretekst aby dla swojego chłopaka lub dziewczyny zrobić romantyczną kolację. Aby podarować komuś kogo się kocha lub lubi miły prezent. I co chyba najważniejsze to aby przypomnieć sobie kto dla nas jest na pierwszym miejscu. Kto tak naprawdę jest dla nas ważny. Kilka sposobów na miłe spędzenie tego wyjątkowego dnia:)
Kupowanie raczej drobnych prezentów w ten dzień to już chyba tradycja. Wystarczy wejść do jakiegokolwiek sklepu, nawet najzwyklejszego spożywczego, i można zobaczyć całe półki w czekoladkach z serduszkami, misie z serduszkami, czerwone róże, okolicznościowe kartki i wiele innych rzeczy. Można też kupić zmysłową, rozpalającą zmysły bieliznę. Nie trzeba wydawać majątku aby sprawić komuś przyjemność.
Romantyczna kolacja we dwoje. Blask zapalonych świec, romantyczna muzyka w tle i tylko Wy dwoje. Pamiętajcie że nie jest ważne czy pójdziecie do kina, czy zrobicie elegancką kolację, czy kupicie misia z serduszkiem czy kwiatka – to są tak mało ważne rzeczy – materialne rzeczy – najważniejsze jest że jesteście z osobą która kochacie, lubicie, która jest dla Was ważna.14 LUTEGO WALENTYNKI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *