Pielęgiarka, uczennica, pokojówka…..

Naughty Nurse Set kostium pielęgniarkiW każdym związku przychodzi czas kiedy pojawia się rutyna, codzienność i nuda. To jest właśnie ten moment kiedy pary zaczynają eksperymentować – próbują nowych pozycji seksualnych, kupują zabawki, i oczywiście kupują niebanalną bieliznę do łóżka – w tym kostiumy erotyczne. Każda kobieta może być tym kim tylko zechce. Może grać różne role. Może być znowu grzeczną kub niegrzeczną uczennicą, francuską pokojówką, pielęgniarką, kowbojką, policjantką itd. Zakres postaci w które może się wcielać jest nieograniczony. Tak naprawdę to mało kto wie że już w 1950 roku bielizna erotyczna z zakresu kostiumów erotycznych była bardzo modna. (Choć zapewne nie w takim stopniu jak dziś). Wtedy modne były gorsety, pasy do pończoch i pończochy kabaretki uważane za coś ekstrawaganckiego.
Dziś w 2010 roku w szafie każdej pary można znaleźć kostium erotyczny. Poprzez przebieranki wyrażamy swoją seksualność. Raz jesteśmy opiekuńczą pielęgniarką a innym razem dzikim kotem. Raz zakładamy na siebie satynę a raz chwytamy za pejcze i ubieramy się w wyzywającą skórę czy lateks. Raz jesteśmy uległe i delikatne a raz dzikie i nieokiełznane. Wszystko zależy od nas samych. Od naszej osobowości i pomysłowości.

Oto kilka pomysłów na naprawdę gorące noce które będą ożywiać życie seksualne:

Naughty Nurse Kostium – bo który chory pacjent nie marzy o seksownej pielęgniarce?

School Girl Kostium – powrót do króciutkiej mini spódniczki i skąpego topu?.

French Maid Kostium – klasyczny i elegancki czarno-biały strój rozpustnej pokojówki.

Belly Dancing Kostiumy – egzotyczne stroje które eksponują brzuch i pokazują tylko tyle skóry że każdy tylko błaga aby zobaczyć więcej.

Bunny Suit Kostium – czyli Twój prywatny uroczy, słodki króliczek Playboya.

Police Kostium – zakuje Cię w kajdanki a potem zrewiduje bardzo dokładnie?

To oczywiście tylko niektóre z dostępnych kostiumów. Na bieliźniarskim rynku jest ich o wiele więcej. Pamiętajmy że nie jest ważny sam strój ale dobra zabawa. Za pierwszym razem każdy jest trochę onieśmielony sytuacją. Czasami kobietom wydaje się że wyglądają głupio i że się tylko ośmieszą. Ale to wcale nie jest prawda. Każdy mężczyzna będzie zachwycony pomysłem w przebieranie się. Zakup takiego szczególnego rodzaju bielizny z pewnością otworzy nowy świat doznań dla kobiety i jej partnera. Stworzy taka “burzę” że oboje zapamiętają ją na bardzo długo.
Do każdego kostiumu można również kupić niesamowite akcesoria takie jak rękawice, obuwie, maski, kajdanki, które będą uzupełniać strój. Można nawet wybrać odpowiednią perukę. Akcesoria podkreślą postać w jaką chcemy się wcielić.
Nie bójcie się eksperymentów. Postawcie na kreatywność i pomysłowość.

One thought on “Pielęgiarka, uczennica, pokojówka…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *