Miękkie staniki a mały biust

W końcu zrobiło się ciepło na dworze a więc czas letnie ubrania. Spod obcisłego topu, koszulki czy sukienki od razu widać czy ktoś ma odpowiedni stanik czy nie. Obcisłe ubrania nie ukryją nic. No właśnie i tu pojawił się problem – oczywiście chodzi o odpowiedni stanik dla małych piersi. Założyłam mój ulubiony miękki stanik w rozmiarze 70C i mój ulubiony letni obcisły top – jeszcze tylko jeden rzut oka w lusterku i już miałam wychodzić….no właśnie już……gdy się przeraziłam…….. Masakra, tragedia …..Piersi były tak bardzo spłaszczone że prawie ich nie było. Szybko zamieniłam biustonosz miękki na push up i od razu lepiej – efekt natychmiastowy – piersi ładnie podkreślone, widać że są. I tak się zastanawiam czy miękkie staniki jeszcze bardziej spłaszczają mały biust? I sprawiają że małe piersi wydają się jeszcze mniejsze? Miękkie staniki dla większych piersi są bardzo fajne i wygodne ale czy tak samo wygląda to jeśli chodzi o mały biust? Jak myślicie? Ja uważam że zdecydowanie lepiej wyglądają push up na małych piersiach niż miękkie (aczkolwiek miękkie są jak dla mnie wygodniejsze). Jeśli więc chcecie podkreślić ładnie biust to zakładajcie push up .
biustonosz miękki

2 thoughts on “Miękkie staniki a mały biust

  1. 70C to nie jest mały biust, tylko średni. Jeśli piersi w staniku o takim rozmiarze wyglądają na małe, to najprawdopodobniej jest źle dobrany. W rozmiarze 70C i pokrewnych np. 65DD/E występuje sporo ładnie eksponujących biust modeli.

  2. Cóż każdy ma inne zdanie – ja mam 70C no i jak dla mnie moje piersi rozmiarem nie zachwycają a przy założeniu miękkiego stanika są naprawdę bardzo małe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *