Mężczyzna kupuje bieliznę

BIELIZNA
Co czuje mężczyzna wchodząc po raz pierwszy do sklepu z bielizną? Oszołomienie różnorodnością wyboru? Wstyd? Jest tak wiele kolorów i rozmiarów bielizny damskiej, kształtów i faktur, że mężczyźnie trudno to wszystko ogarnąć. Kiedy mężczyzna chce kupić coś wyjątkowego dla kobiety zwykle (choć nie generalizujmy tu) nie ma zielonego pojęcia od czego i gdzie zacząć. Często doprowadza to mężczyzn do frustracji bo nie wiedzą gdzie kupić, co i kupić tak aby kobieta była zadowolona z prezentu. Więc kilka porad dla Was mężczyźni:)

1. Dobór bielizny

Poznać rozmiar kobiety! To najważniejszy krok w tym cały przedsięwzięciu. To tak jak fundament domu: bez niego nic nie kupimy. Są przypadki że kupiona bielizna w złym rozmiarze akurat pasuje ale to są bardzo sporadyczne przypadki i nie kierujmy się przysłowiem: “A nóż widelec trafię w rozmiar”. Jeśli kupimy zbyt duży rozmiar kobieta pomyśli że jest gruba, brzydka i że mężczyzna widzi ją jako dużą kobietę. Jeśli kupimy za mały rozmiar kobieta pomyśli że mężczyzna daje jej grzecznie i dyskretnie do zrozumienia że powinna stracić kilka kilogramów. Na szczęście z dobraniem odpowiedniego rozmiaru chyba żaden mężczyzna nie powinien mieć problemu. Wystarczy spojrzeć we wnętrze szuflady z bielizną. Jeśli nie ma dostępu do szuflady z bielizną, to można spróbować sprawdzić rozmiar gdy np. kobieta jest pod prysznicem lub podczas wygłupów dyskretnie spojrzeć na metkę. Jeśli zawiodą powyższe metody (bo na przykład wszystkie metki są powycinane), to wystarczy najzwyczajniej zapytać. Pamiętajcie mężczyźni aby zapisać rozmiar bo czasami łatwo zapomnieć. Można np. zapisać na kawałku papieru i włożyć do portfela.

2. Styl

Gdy już odkryty został rozmiar to trzeba określić styl. Najlepiej oczywiście jest sprawdzić szufladę z bielizną. Są trzy rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę: cięcia, tkanina i kolory. Jeśli chodzi o cięcia trzeba spojrzeć czy biustonosze są push-up, miękkie, bardotki czy usztywniane. Należy wziąć pod uwagę czy kobieta nosi majtki typu pełne, figi, stringi lub może szorty. Jeśli chodzi o tkaniny to wystarczy zerknąć w jakim materiale jest większość bielizny, czy jest to bawełna, jedwab czy koronki. Badając kolor należy spojrzeć czy większość jest w czarnym, białym czy pastelowych kolorach. Te rzeczy mogą się wydawać banalne ale są bardzo ważne.

Gdy już znany jest rozmiar i styl żaden mężczyzna nie powinien mieć problemów z kupnem bielizny. Oczywiście odpowiednio dobranej bielizny.

Znane jest powiedzenie że “Bielizna jest prezentem dla mężczyzny i dla kobiety”. Mężczyzna kupując bieliznę powinien się więc kierować tym co zobaczył w szufladzie – to jest baza, ale może delikatnie odbiec od standardów i kupić coś w czym kobieta będzie czuła się komfortowo (szuflada) i będzie miłym widokiem dla oka. Jeśli kobieta dostanie bieliznę zupełnie odbiegającą od “szuflady” to zapytana dlaczego nie nosi prezentu odpowie że “zapomina”. Więc kupując bieliznę cały czas pamiętajmy o tej “szufladzie”. Tak więc szukając bielizny w sklepie z bielizną wyszukajcie najpierw ten styl który był w szufladzie. Potem można szukać czegoś podobnego ale żeby nie było to samo. Na przykład jeśli w szufladzie z bielizną było kilka biustonoszy ciało stonowanych to pomyślmy jaki kolor kobieta lubi i można kupić w tymże kolorze. Jeżeli w szufladzie były same szorty to np. stringo-szorty będą fajną odmianą i dla kobiety i dla oka mężczyzny. (Nie kupujmy od razu skąpo wyciętych string, to następny krok). Idąc tym tropem jeżeli kobieta ma same piżamy bawełniane, można je zamienić na seksowne jedwabne.
Została cena bielizny. Pamiętajmy że to co tanie zwykle nie jest uszyte z dobrych tkanin. Czas przydatności będzie też krótszy. Zwykle im wyższa cena tym lepszy gatunkowo materiał.

Idąc tym tropem można kupić bieliznę bieliznę która będzie prezentem i dla kobiety i dla faceta.

Gdzieś przeczytałam że KAŻDA KOBIETA ZASŁUGUJE NA PIĘKNA BIELIZNĘ NAWET JEŚLI JEJ NIKT NIE WIDZI

One thought on “Mężczyzna kupuje bieliznę

  1. Mój facet to złoto :) Jak ostatnio mnie zaskoczył! :) Kupił mi taką piękną bieliznę Dalii, a co najważniejsze dobry rozmiar! Jak on się domyślił? Nie mam pojęcia! :) Nieważne jak mu się udało, dla mnie liczy się, że zrobił mi niesamowitą niespodziankę! :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *