Męskie Stroje Kąpielowe, Kąpielówki

Męskie kostiumy kąpielowe czyli klasyczne kąpielówki pod różną postacią. Które kąpielówki są najpopularniejsze? Które są najwygodniejsze? Po który model mężczyźni sięgają najchętniej?
Kąpielówki męskie różnią się od siebie głownie krojem a więc długością i szerokością.
Do najpopularniejszych kąpielówek należą bermudy. Są to dłuższe spodenki, wyglądające jak szorty. Wykonane są z lekkich, szybko schnących materiałów (zazwyczaj nylonu lub poliestru) i mają sztywne podszewki wewnątrz szortów (wewnętrzne slipy z siatki). Są wygodne w użytkowaniu, specjalna siatka w kieszeniach odprowadza wodę lub piasek na zewnątrz, dzięki czemu szorty pozostają lekkie i suche. Gumka w pasie z dodatkowym sznurkiem wiązanym od wewnątrz zapewniają idealną możliwość dopasowania do każdej sylwetki i komfort pływania. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego materiału szorty sprawdzają się w każdej aktywności w wodzie jak i na lądzie. Możecie się zdziwić ale spora część mężczyzn używa tych kąpielówek jako zwykłych spodenek na codzień. Sięgają przed kolana. Maskują drobne niedoskonałości. Można je kupić w fajnych kolorach i wzorach.
Drugie miejsce zajmują klasyczne kąpielówki uciskające ciało. Mogą być to szorty sięgające do ud albo kąpielówki w formie klasycznych majtek typu slipy. Zwykle mają szerszą, wygodna gumę w pasie albo sznureczek do regulacji.
Bielizna męska do wody zwykle jest w klasycznych kolorach: granatowa, niebieska, szara, biała, czarna, czerwona i mniej już ale jest pomarańczowy, żółty, zielony czy modny ostatnio styl hawajski, kwiaty, paski.
Kąpielówki męskie można kupić w prawie każdym sklepie z bielizną damską czy w niektórych sklepach z odzieżą. Rozmiar kupujemy taki jak bielizny codziennej, z uwagi na gumę w pasie łatwo można regulować. Kąpielówki nie mogą być ani za ciasne ani za luźne. Zwykle każdy mężczyzna powinien mieć jedną czy dwie pary kąpielówek i to w zasadzie wystarczy. Pamiętajcie, że każda bielizna się zużywa i sprane, wyciągnięte kąpielówki nie wyglądają atrakcyjnie. Kupujcie taki model w którym jet Wam wygodnie i w którym czujecie się dobrze. Nie sugerujcie się opiniami, że niscy mężczyźni powinni nosić krótkie, obcisłe kąpielówki itd, bo to bez sensu, noście taką bieliznę, która Wam odpowiada. Jeszcze jedno – nie oszczędzajcie na kąpielówkach, gdyż kupuje się je stosunkowo rzadko.

Alpha Male Curso orange kapielowki meskie

Alpha Male Imago blue kapielowki meskie

Alpha Male Sacco azur b

Alpha Male Sacco azur

Alpha Male Surfo blue kapielowki meskie

Alpha Male Treso day kapielowki meskie

Alpha Male Treso sun
Alpha Male Aero blue PUSH-UP kapielowki meskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *