MaxMara Wiosna 2012

Studio MaxMara przedstawiło najnowszą Kolekcję na wiosnę 2012. Już dziś w te trochę chłodniejsze dni możemy się powoli przygotować do nadchodzącej wiosny. Możemy obejrzeć co będzie w tym sezonie modne. A będą modne eleganckie sukienki i spódnice, dopasowane, szorty i ładne kobiece bluzki. Trendy będą ubrania romantyczne i kobiece. Trochę kolorów jak w kalejdoskopie i doskonała zabawa . Toni Garrn i Ymre Stiekama wyglądają oszałamiająco w najnowszej kampanii MaxMara. Może nawet trochę cukierkowo. Ale i przebija przez nie nutka pożądania . Piękne kolory z ponadczasowym czarnym i białym, mocne odcienie zieleni, pomarańcz i różowy, figlarne kropki i romantyczne kwiaty. Kolekcja podkreśla kobiece biodra i piękna sylwetkę. Swobodnie opadające sukienki, luźne bluzki boho, eleganckie spódnice, dopasowane spodnie, żakiety, piękne, eleganckie sukienki i akcesoria.
To kolekcja dla każdej kobiety. Dla odważnej, spontanicznej lubiącej bawić się kolorami i nadrukami ale i dla kobiety klasycznej, lubiącej stonowane kolory i ponadczasową elegancję.
MaxMara posiada w swej kolekcji ubrania dla każdej kobiety. Na każdy gust i na każdą sylwetkę. Każdy element garderoby można fajnie i stylowo ze sobą łączyć. Kolekcja jest bardzo prosta i tak piękna że trudno od niej oderwać wzrok. Tak więc prostota, elegancja, pastelowe kolory, kwiatowe nadruki na ubraniach – to będzie motto przewodnie nadchodzącej wiosny 2012!!! Nie wiem jak Wy ale ja jestem zachwycona kolekcją MaxMara, bo w końcu prostota, elegancja i kobiecość górą.
BIELIZNA DAMSKA

BIELIZNA
BIELIZNA DAMSKA
BIELIZNA
BIELIZNA

BIELIZNA


BIELIZNA DAMSKA
BIELIZNA DAMSKA
BIELIZNA DAMSKABIELIZNA DAMSKA
BIELIZNA
BIELIZNA
BIELIZNA DAMSKA
BIELIZNA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *