Jak dobrać kostium kąpielowy do figury część 1

Kostium kąpielowy musi być idealnie dobrany do naszej sylwetki. Jest to ta część bielizny którą widać, na którą każdy patrzy, to bielizna która powinna  podkreślać nasze zalety a tuszować wady. Kupując kostium kąpielowy większość Kobiet sugeruje się wygodną czy aktualną modą. Ale pamiętajmy że nawet najmodniejszy strój kąpielowy jeśli go źle dobierzemy do figury będzie nas szpecił a nie dodawał nam uroku.  Drogie Panie wyglądajcie w kostiumie estetycznie, spójrzcie na siebie czasami krytycznym wzrokiem:)  Dlatego znajdziecie tu kilka porad jak dopasować odpowiedni model kostiumu do figury.
Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe:
1. Monokini – kostium kąpielowy cieszący się bardzo dużym powodzeniem wśród kobiet. Bardzo seksowny, przyciągający wzrok. Jest to bardzo mocno wycięty jednoczęściowy kostium kąpielowy, przypominający bikini odkrywający boczki i połączony paskiem na brzuchu. Model dla Pań o ładnej, zgrabnej figurze. A to z tego względu że ma odkryte boczki i trochę brzuszka. Polecany dla Pań o mniejszym biuście.

2. Sportowe – bardzo komfortowe i wygodne. Zwykle mocno zabudowane choć nie jest to regułą . Mają szersze ramiączka, pionowe szwy które optycznie wydłużają sylwetkę. Część miseczkowa jest albo zupełnie miękka albo z  ma wyjmowane wkładki. Dół kostiumu może być w formie dłuższych nogawek – jak szorty (polecane dla szczuplejszych kobiet) lub wycięty jak figi (wydłużają nogi, polecane dla osób o okrąglejszych nogach i biodrach). W tym modelu z całą pewnością dobrze będą się czuły osoby które chcą coś tu i ówdzie zatuszować – większy brzuszek, bioderka czy “zakryć” pupę.

3. Poniżej jeszcze jeden model jednoczęściowego kostiumu kąpielowego z wydzieloną częścią na piersi. Bardzo ładnie tuszuje niedoskonałości a jednocześnie podkreśla piersi:)

1.
media_88441blKOSTIUMY KĄPIELOWE 2013 MARKO BIELIZNA

media_75480ok KOSTIUMY KĄPIELOWE 2013 MARKO

2.

media_87546bl KOSTIUMY KĄPIELOWE 2013

KOSTIUMY KĄPIELOWE 2013 MARKO BIELIZNA KOSTIUMY KĄPIELOWE 2013 MARKO

3.

KOSTIUMY KĄPIELOWE VERANOmedia_86095bl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *