gWinner biustonosze sportowe, spodnie fitness

Nowe modele fitness sportowych ubrań do ćwiczeń od gWinner. Nie od dziś wiadomo że komfort i wygoda podczas wykonywania nawet najprostszych ćwiczeń to podstawa. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie dobranie, dopasowanie ubrań sportowych dla siebie. Ubrania od gWinner są uszyte z bardzo wysokiej jakości materiałów dlatego bardzo dobrze spełniają swoje funkcje ćwiczeniowe:) Pod spodem mamy nowy model biustonosza sportowego – który świetnie formuje i podtrzymuje biust. Z tyłu jest regulowane zapięcie. Biustonosz został uszyty z materiału który zapewnia oddychalność, odparowuje pot i reguluje termikę. Jest odporny na ścieranie i elastyczny w czterech kierunkach (zawsze powraca do swojej pierwotnej formy) Zapewnia komfort 24h na dobę. Bardzo szybko schnie.
Mamy też nowy model specjalnych spodni modelujących sylwetkę, wysoki pas pomaga utrzymać opływowy wygląd sylwetki. Uszyte oczywiście ze specjalnego materiału który świetnie sprawdza się podczas uprawiania wszelkich rodzajów ćwiczeń. Spodnie razem z biustonoszem tworzą fajny duet. Oczwyiście do spodni można dobrać każdy inny model topu czy stanika od gWinner bo jest w czym wybierać. Myślę że ubrania sportowe gWinner zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Spodnie SHAPE and SLIM PANTS CLIMAline - gWinner

Spodnie SHAPE and SLIM PANTS CLIMAline - gWinner 2

Top ADJUST SPORT BRA Top ADJUST SPORT BRA 2 Top ADJUST SPORT BRA II B,C Cup Nair b Top ADJUST SPORT BRA II B,C Cup Nair bn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *