Figi, stringi czy szorty?

ELODI STRINGI BIELIZNAWchodząc do sklepu z bielizną widzimy mnóstwo różnego rodzaju majteczek dla kobiet. Czasami nie wiadomo co kupić, jaki model wybrać z jakiej tkaniny, jaki kolor. Przy zakupie majtek kobiety najczęściej zwracają uwagę na to jak są cięte majtki – wysoko stan czy niski, sznurowane czy pełne. Przyjrzyjmy się bliżej majtkom dla kobiet.

Stringi zwykle odstraszają te z kobiet, które ich nigdy nie nosiły. Wyglądają nieprzyzwoicie – pupa na wierzchu, są niewygodne – pasek w pupie, ale nie jest to regułą. Są różne cięcia ale na ogół stringi nie mają z tyłu. Stringi można wykonać z różnych tkanin i zawsze są bardzo seksowne. Stringi są często sprzedawane w zestawach bielizny na przykład z koszulkami. Stringi maja mało widoczną linię z tyłu dlatego są dobre do spódnic czy obcisłych spodni. Stringi mają też wady. Jak uważają lekarze stringi prowadzą do zwiększenia częstości występowania zakażeń drożdży lub innych infekcji gdyż tkanina jest blisko krocza. Stringi wykonane z czystej bawełny pomagają uniknąć tego intymnego problemu.
Rodzaje string:
G-string stringi są wykonane prawie w całości pasków tylko z przodu kawałeczek materiału. Są zwykle uważane za najmniej komfortowe.
T-string stringi tworzą doskonałą literę T na plecach. Te stringi są często ozdobione i są trochę bardziej wygodne niż G-stringi.
Rio albo Braziliana stringi mają szersze boczki, często koronka albo falbanka. Stringi Rio wydają się być najbardziej popularne i bardziej komfortowe.

Lovely szorty V-976

Szorty “męskie” dla kobie pojawiły się na rynku z bielizną bardzo niedawno. Wiele kobiet zakochało się w tych majtkach od pierwszego założenia. Szorty mają pełny tył i sportowy (aczkolwiek nie zawsze) wygląd. Wyglądają one jak krótkie spodenki. Wiele kobiet nosi szorty przy uprawianiu sportów. Jeśli szorty są wykonane z lekkiego materiału są małe szanse na to aby była widoczna linia majtek. Producenci oferują dziś szeroki wybór szortów począwszy od sportowych, bawełnianych a idąc do koronkowych i bardzo seksownych.

Lisa F-122P figi bieliznaWysokie majtki lub potocznie zwane “babcine majtki” lub figi są prawdopodobnie najbardziej komfortowe. Majtki wysokie są cięte przy udzie i bardzo pełne. Czasami sięgają do pępka lub wyższej. Czasami są płytkie. Mają też różną szerokość boczków. Te majtki nigdy nie powinny być noszone przez tych którzy chcą uniknąć widocznej linii majtek lub w trakcie noszenia niskich spodni. Majtki babci są popularnym wyborem dla kobiet podczas snu lub w czasie cyklu menstruacyjnego. Są to najzwyklejsze figi w których chodzi duża większość kobiet.

Viena figi korygujące bieliznaMajtki korygujące przeznaczone dla kobiet, które chcą skorygować niedoskonałości. Podnoszą pupę, spłaszczają brzuszek. Są one bardzo obcisłe, ale takie muszą być aby mogły spełnić swoje zadanie.

Damskie figi są szyte z różnych gatunków tkanin. Jeśli kobiety mają skłonność do zakażeń drożdżycy czy innych infekcji intymnych lepiej nie nosić majtek z licry oraz jedwabiu. Najlepiej wybrać satynę lub bawełnę.
Bawełna jest oczywiście najlepszym wyborem z powodów zdrowotnych. Figi bawełniane są często tanie, trwałe i są bardzo wygodne. Można je prać w pralce, suszyć w suszarce i nic się z nimi nie dzieje. Bawełna jest najlepszym wyborem dla aktywnych kobiet. Bawełnianych majtek jest na rynku do wyboru do koloru.
Jedwab i satynę wybierają kobiety, które chcą wyglądać sexy. Niektóre majtki z jedwabiu i satyny są mocno zdobione koronkami, które mogą przebijać przez ubrania.
Lycra jest teraz jednym z popularniejszych materiałów z których kobiety kupują majtki. Lycra czyli strech sprawia że linia majtek jest niewidoczna lub mało widoczna.
Na rynku z bielizną mamy tyle rodzajów majteczek że każda kobieta znajdzie odpowiedni rodzaj dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *