Fenomen bodystockig

Zapewne niewiele osób wie, że to tak dziś popularne BODYSTOCKING czy popularnie zwana SIATKA istnieje już ponad 100 lat na rynku. Ale zostało dopiero niedawno zauważone jako seksowna bielizna. Pierwsze zdjęcia bodystocking tylko w “delikatniejszym” wydaniu pochodzą już z 1906 roku, gdzie w takiej bieliźnie chodziły protytutki:) Spójrzcie jak wygladało kiedyś bodystocking.

BodystockingBodystocking

Dziś, ta prosta niegdyś bielizna, zamieniła się w “koronkowy zawrót głowy”. Z długimi rękawkami, z krótkimi. Czarne, białe i różówe. A wzorów koronek jest tyle, że każdy z pewnością coś dla siebie znajdzie. I nie każdy wie, że taka siateczkę można założyć nie tylko na seksowna noc:). Może to być bardzo zmysłowe wykończenie stroju wieczorowego. Np. zakładamy siateczkę do tego krótka spódniczka i fajna stylowa, obecnie bardzo modna kamizelka i gotowe.

bodystocking

Na czym polega właściwie ta moda w tym sezonie na siatki? To chyba zależy od kupującego i od jego wyobraźni. Dla jednych są seksowne bo ponętnie opinają ciało. Więcej zakrywają czy odkrywają? Dla innych są naprawdę pomysłowym zestawieniem z innymi ubraniami z szafy i kreacja na dyskotekę gotowa. Maja też grupę przeciwników, którzy uważają je za wulgarne i wręcz odstraszające:)

magali siatkajade siatkapraline siatka

MD 4332 SIATKASweet Agony siatkaTORI SIATKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *