Czy czerwony to ulubiony kolor mężczyzn?

Krwisto czerwona szminka na ustach kobiet…. Czerwone szpilki…..Czerwony lakier na paznokciach….. To kolor, który pociąga mężczyzn. Ale czy zawsze? Czy bieliznę dla kobiet też wybierają w czerwonym kolorze? Z badań wynika że większość kobiet pytana o ulubiony kolor mężczyzn odpowiada zgodnie że jest to czerwony. Natomiast z badań w których zadano mężczyznom pytanie: “Czy lubią czerwoną bieliznę?” zdecydowana większość nie podzieliła zdania kobiet. A wręcz twierdzili że nigdy by nie kupili bielizny w czerwonym kolorze.
Pewnie zastanawiacie który kolor wybrali Panowie:) Oczywiście wygrał czarny. Na drugim miejscu biały. A czerwony dopiero na trzecim. Czarny jak się domyślamy jest seksowny, pociągający i zmysłowy. Biały mężczyznom kojarzy się z delikatnością kobiety. A czerwony chyba z kobieta wampem:)

Temptation biustonosz push up V-1061 BIELIZNAMadeline biustonosz push up BIELIZNALovely biustonosz push up V-971 BIELIZNA

Brilliant Jennifer koszulka + stringi BIELIZNALuiza koszulka czerwona BIELIZNADiamond chemise koszulka BIELIZNA

Teraz porada dla Panów. Statystyki wykazały, że kobiety kupują najczęściej bieliznę także w czarnym kolorze. Z bardzo prostego powodu – jest ona najpraktyczniejsza. Nie wiadomo z jakiego powodu ale Panie nie lubią kolorowej bielizny. Niedługo Mikołajki, czas prezentów…….i dni, które wszystkim kojarzą się z czerwienią:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *