Czy biała bielizna jest seksowna?

No właśnie tak się nad tym ostatnio zastanawiałam przy okazji zakupu białej bielizny na prezent (wieczór panieński:)). Koleżanka powiedziała że biała bielizna jest zupełnie pozbawiona seksu, poprostu antyseksowna. Czarna, czerwona tak ale biała w żadnym wypadku. Cóż, faktycznie białe modele nie wyglądały zachęcająco ale znowu nie aż tak źle. W sumie na noc poślubną jak w sam raz ale to chyba tyle opcji do wykorzystania dla białej bielizny. Białe koszulki kojarzą się z niewinnością z czystością z delikatnością. Mężczyźni jednogłośnie stwierdzili że faktycznie jedyna opcja założenia koszulki w białym kolorze to noc poślubna – ale zdecydowanie wolą inne kolory. A Wy jak myślicie czy białe koszulki, komplety są przeznaczone tylko na noc poślubną czy nie? Czy jest to bielizna jak każda inna do codziennego użytkowania?
brilliant_jennifer_white flores_white joanna_white magnolie_chemise_white obsessive_julia_white

 

10 thoughts on “Czy biała bielizna jest seksowna?

  1. Zgadzam się – pierwsza koszulka prześliczna, chociaż ta druga też bardzo fajna. Biała bielizna wcale nie jest taka zła choć nie każdej kobiecie ładnie w białym kolorze

  2. jakoś biała bielizna od mnie nie przemawia, mam bladą skórę i nawet jak założe jasną bluzkę to wyglądam fatalnie a co mówić jakbym założyła białą koszulkę – chodzący antyseks:)

    1. zgadzam się z powyższym, białe ciało i biała bielizna nie idą w parze, wygląda to fatalnie. Natomiast ciemna skóra i biały kolor koszulki wygląda bardzo ładnie.

  3. a mi się nie podobaja białe koszulki, wszystkie inne kolory ale nie biały, to kolor chyba tylko na noc poślubną (chociaż nie koniecznie)

  4. ta biała koszulka z drugiego zdjęcia śliczna, zreszta ta ostatnia też wygląda na fajną. nie wiem co za różnica jaki kolor ważne chyba żeby dobrze się czuć , przecież biały nie jest zarezerwowany tylko dla opalonych kobiet.

  5. biala i biała jakby nie było innych kolorów, a przecież jest i różowa bielizna i fioletowa i niebieska i wszyteki inne kolory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *