Biustonosze i buty co mają ze sobą wspólnego?

Biustonosze i buty – jakby się bliżej przyjrzeć tym dwóm rzeczom to mają ze sobą bardzo dużo wspólnego.

Komfort – do codziennego noszenia, biustonosze i buty muszą być wygodne. Pod koniec dnia, jeśli nie możesz się już doczekać zdjęcia biustonosza czy butów to już wiesz że nigdy nie będzie twoją ulubioną częścią garderoby. Ale skoro już kupiłaś jeden z tych produktów i nawet jeśli jest niewygodny to przypuszczam że będziesz go nosiła tak długo jak będzie ładnie się prezentował.

Marka – warto wiedzieć jaka marka bielizny i butów nam najlepiej odpowiada.Czasami trzeba się długo oszukać aby znaleźć odpowiednią dla siebie markę. Każdy producent ma swój niepowtarzalny styl i należy o tym pamiętać.

Mierzenie – i buty i biustonosz zmierzone w sklepie to tylko chwilowa przymiarka. Nigdy nie wiemy czy stanik czy buty będą komfortowe w codziennym noszeniu.

Rozmiary – rozmiar rozmiarowi nierówny – to stara i zawsze aktualna zasada. Odnosi się i do obuwia i do biustonoszy.

Projekt i kształt materii – aby stopa leżała prawidłowo w obuwiu musi on być odpowiednio dobrany, musi mieć odpowiedni kształt, materiał itd. To samo dotyczy biustonoszy – aby prawidłowo podtrzymywał piersi musi być dobrany w umiejętny sposób.
Cena – Im wyższa cena buta tym zwykle lepsze obuwie. Im lepszy biustonosz, tym wyższa cena. Jest to prosta ekonomia. Dobra jakość kosztuje. Kupując buty za niewielkie pieniądze z góry można założyć że za długo w nich nie pochodzimy. To samo dotyczy biustonosza – kupując bieliznę za przykładowe 5złotych nie spodziewajmy się że za dwa czy trzy miesiące będzie ona się nadawała do założenia. Poprostu droższe produkty na dłużej nam wystarczają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *