Bielizna Mewa – długie koszule nocne

Nowe modele bielizny producenta Mewa to śliczne wygodne długie koszule nocne, szlafroki i piżamy. Bielizna uszyta z dzianiny wiskozowej która daje maksimum komfortu w użytkowaniu. Warto zwrócić uwagę że Mewa jako jeden z nielicznych producentów bielizny ma bardzo dużą gamę rozmiarów (od 38 do 56) a nie tylko standardowe rozmiary od 34 do 42 i na tym koniec. Tak więc każda Pani znajdzie tu dla siebie bieliznę w odpowiednim rozmiarze. Mewa szyje długie eleganckie koszule nocne – a to świetny pomysł bo bardzo mało producentów docenia ten rodzaj bielizny nocnej. Fakt że są na rynku długie koszule nocne ale zwykle jest to bielizna z działu bielizny erotycznej (koronkowe czy satynowe) nie mające nic wspólnego z wygodą. A takich długich koszulek z dzianiny, bawełny niestety jest bardzo bardzo niewiele.
MEWA BIELIZNA (1) MEWA BIELIZNA (2) MEWA BIELIZNA (3) MEWA BIELIZNA (4) MEWA BIELIZNA (5) MEWA BIELIZNA (6) MEWA BIELIZNA (7) MEWA BIELIZNA (8)

One thought on “Bielizna Mewa – długie koszule nocne

  1. Dobrze że jest ktoś, kto pomyślał o samopoczuciu kobiet nocną porą :) Mamy niestety najczęściej do wyboru albo długie, babcine bawełniane koszule, które z kobiecością nie mają nic wspólnego, albo właśnie seksowne, satynowe koszuleczki 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *