Bielizna damska druga twarz kobiety?

Emilie komplet (koszulka + szorty) bieliznaOd seksownej i uwodzicielskiej do prostej i słodkiej poprzez wygodną i sportową.  Bielizna przeszła długą drogę.
Zamiast brzydkich odpychających linii (patrząc na dawne majtki) mamy kobiecą i seksowną linie damskiej bielizny.
Jasne kolory i śmiałe wzory. Bielizna ledwo widoczna a jednak wyraźnie uwypuklająca kształty pod bluzkami, topami czy swetrami.
Komplety bielizny dwuczęściowe czy jednoczęściowe. A kolory? czarne, białe czy różowe.  Biustonosze miękkie, usztywniane, bardotki lub push up?  Z ramiączkami czy bez? A może ramiączka silikonowe lub kolorowe? A majteczki – figi, szorty, stringi czy korygujące?  Kombinacje i możliwości są nieograniczone. Tak jak kobieta ma wiele aspektów jej osobowości tak każda bielizna ma wiele twarzy.

Kobieta naprawdę może wyrażać siebie poprzez bieliznę jaką nosi. W zależności od jej wyboru, kobieta może uwolnić  jej kobiecą stronę aby być  seksowną i uwodzicielską lub może być delikatna i niewinna. Kobieta powinna zawsze z rozsądkiem wybierać bieliznę. Powinna zakładać bieliznę w zależności od okoliczności. Od tego co ma zaplanowane na dzień lub na noc.

Czy bielizna damska zaprojektowana została z myślą o wygodzie, ukryciu jej czy po to aby uwodzić? W rzeczywistości to komplikacja tych wszystkich trzech “zadań”. Komfort dla kobiety jest niezbędny. Wpływa na sposób w jaki kobieta się czuje przez cały dzień. Dziś kobiety nawet nie próbują ukrywać bielizny pod ubraniami. A wręcz przeciwnie – pokazują wszystkim jaką noszą bieliznę, przecież bielizna dziś jest bardzo piękna i miła dla oka. Kobiety przeszły długą drogę i nie muszą już ukrywać swojej seksualności. W rzeczywistości mało kto wie ale  bielizna jest na szczycie listy “najbardziej pożądanych” prezentów. Kobiety lubią dostawać bieliznę od mężczyzn a i mężczyźni lubią im tę bieliznę kupować (aby nacieszyć oko?:). Bielizna jest darem miłości. Jest darem z gestem wyrażającym pragnienie, wskazówka uznania i znaczenia miłości.

Każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej i cały czas stara się poprawiać swój wygląd właśnie za pomocą bielizny. Może powiększyć optycznie swój biust. Może skorygować pupę za pomocą specjalnych fig. Może spłaszczyć brzuszek dzięki specjalnym gorsetem lub wyszczuplającym body.

Tak szeroka gama bielizny damskiej ma na celu zwiększenie pewności siebie kobiet. Zapewnienie im komfortu każdego dnia i każdej nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *