Bielizna Damska czyli letni koszmar

biustonosze

Temat lata i bielizny damskiej w tym upalnym okresie wałkowany był już chyba kilkadziesiąt razy. Niestety mimo licznych informacji na ten temat efekt wizualny jest minimalny. Mowa oczywiście o nieodpowiednim doborze stanika czy majtek przez kobiety. Co w efekcie sprawia że człowiek z niesmakiem odwraca wzrok. Pamiętajmy że bielizna damska to bielizna osobista – nie musimy pokazywać całemu światu co nosimy pod ubraniem.
Drogie Panie:
1. po pierwsze – jeśli już koniecznie chcecie aby spod letniej koszulki na ramiączkach czy sukienki wystawały dodatkowo ramiączka stanika (choć tak być nie powinno) to nie zakładajcie zszarzałego do granic możliwości stanika – wygląda to okropnie i nieschludnie. Kupcie nowy biały biustonosz tak aby był śnieżnobiały a nie szaro/brudny.
2. po drugie – dobierzcie odpowiedni rozmiar biustonosza. W lecie przy założeniu delikatnej koszulki widać że stanik jest za mały czy za duży.
3. po trzecie – do koszulek czy sukienek na cienkich ramiączkach albo krzyżowanych na plecach albo do modnych i wygodnych tub zakładajcie odpowiedni biustonosz. Przy takich ubraniach ramiączek stanika nie powinno być w ogóle widać. Są biustonosze bardotki które bardzo dobrze trzymają piersi dzięki silikonowym taśmom, są biustonosze krzyżowane na plecach tak że też ramiączka nie wystają spod koszulki. Niestety koszmarnie wygląda kobieta w tubie (letnia koszulka czy sukienka bez ramiączek) i w staniku z ramiączkami. Jest to bardzo częsty widok na ulicy. Zamiast seksownego dekoltu mamy okropne ramiączka stanika. Brrrrr…..
4. po czwarte majtki wystające spod spodni, spodenek czy spódnicy. Okropne stringi “po pachy” czy figi z wysokim stanem to coś strasznego. Następna sprawa związana z majtkami to niestety Panie zakładają za ciasne majtki, pupa jest opięta do granic możliwości……
5. po piąte rajstopy czy pończochy zakładane do butów z odkrytymi palcami czy do delikatnych letnich sandałek. Nie od dziś wiadomo że to straszna gafa no i nie wygląda to dobrze.

6. po szóste kolorowe majtki prześwitujące spod białych spodni, spodenek czy spódnicy. Nie wiem jak można założyć np. białe spodnie i zielone czy jakieś inne kolorowe majtki – brak estetyki a widok okropny.
Mam nadzieję że tych kilka rad pomoże Wam uniknąć “wpadek”. Bo każda Kobieta powinna o siebie dbać, powinna dbać o swój wygląd a bielizna nie powinna wystawać spod ubrania.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *