BACI LINGERIE

Niedawno pojawiła się na naszym rynku nowa marka bielizny BACI LINGERIE. Dla tych którzy nie wiedzą co to za firma, skąd pochodzi bielizna to poniżej krótka historia tego producenta:)

Marka Baci pochodzi ze Stanów Zjednoczonych a  jej nazwa wywodzi się od włoskiego słowa “kisses” – buziaczki. Wykwintna kolekcja Baci zadebiutowała publicznie w 2010r. na międzynarodowym show w Las Vegas. Bielizna Baci wykonana jest z delikatnych i subtelnych tkanin. Jej styl sprawia, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo poprzez zwiększenie swojego wrodzonego i niepowtarzalnego seksapilu. Marka Baci cały czas rozwija się wprowadzając nowe kolekcje oraz projekty. Nowa linia Diva zachęca kobiety o okrąglejszych kształtach do eksponowania ich niezwykłej erotycznej natury.
Międzynarodowi partnerzy Baci współpracują harmonijnie wymieniając się informacjami na temat trendów, mody, potrzeb i upodobań klientów. Takie działania pozwalają marce Baci być zawsze na bieżąco z potrzebami i pragnieniami klientów przez co znacząco wyprzedza konkurencję.
Baci posiada najdroższe i najbardziej prestiżowe zdjęcia w branży. Zatrudnia najlepszych fotografów i znane modelki. (Kampania jednej kolekcji kosztowała Baci 20 000 000 USD). Zdjęcia wykonywane są w najpiękniejszych zamkach w Południowych Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w Paryżu. Powstałe obrazy umieszczane są na opakowaniach każdego produktu, dzięki temu bielizna Baci w znaczący sposób wyróżniają się na sklepowych półkach wśród innych produktów.
Marka Baci posiada agresywny plan marketingowy oraz handlowy polegający na wspieraniu sklepów stacjonarnych jak i internetowych. Aktywne działa w social media, public relations oraz prowadzi skuteczne kampanie reklamowania produktu. Skutkiem tych działań jest ogromna rozpoznawalność marki oraz stale rosnąca popularność. Pozwala to również na uzyskanie obustronnej korzyści, zarówno po stronie Baci jak i po stronie partnerów handlowych, którzy wprowadzili do swoich sklepów seksowne i luksusowe kolekcje.
Wszystko to sprawia, że Baci stało się globalnym fenomenem w bardzo krótkim czasie.
Kostium kadetki 12CblogKostium pokojówki 1362 ablog

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *